Fatcow hostingową nuolaidų ir kuponų kodų

Jūs turėtumėte būti svarsto galimybę judėti internete ir ieškoti bendrove hostingową, kad jūs tikriausiai daryti geriausiai, eiti per šį Fatcow peržiūrą. Šiuo FatCow Hostingas apžvalga mūsų, mes jums sudarysime sąrašą kainų vertė, patikimumas, paslaugas ir funkcijas, taip pat kitą informaciją, FatCow hosting teikiamas kartu su interneto svetainės prieglobos paslaugų. Mes taip pat teikiame puikius FatCow skatinimas yra Fatcow kuponų ir FatCow nuolaidų pasiūlymai šioje svetainėje. Check out this nepriklausomą ir teisingą Fatcow Hostingas apžvalga, visa tai žemiau.

Fatcow atlieka fantastišką virtualiame pasaulyje interneto prieglobos paslaugų verslo kaip neginčijamo patikimumo, geros savikainos vertę, neįvykdyti klientų paramos paslaugas ir nuostabios savybės Serverio stovi. Fatcow buvo įkurta 1998 metais ir buvo plečiasi po to ne tik klientų, bet papildomai turi įmontuotą didelę reputaciją ir jau kreipėsi į vieną labiausiai atpažįstamų prekės pramonėje.

Web Hosting Savybės
Fatcow suteikia neribotas galimybes krovinius savo planus, kurie apima neribotą pralaidumą, neribotas diske, neribotą kiekį elektroninio pašto sąskaitas ir neribotą skaičių vyko domenus ir MySQL duomenų bazių.

Jos tiekia daug visiškai nemokamai e-komercijos sprendimai taigi, suteikiančio pirkėjams kurti on-line interneto svetainių atrankos pirkinių vežimėliai, PayPal ir Kreditinė kortelė plug-in, ir apsaugoti svetainę naudojant Shared SSL. Be to, jie palaiko greitai 3rd party apps savo interneto svetainės.

Produktai ir paslaugos
Fatcow ateina su įkrovimo interneto svetainės plėtojant įrankis nemokamai. Tai galima kurti interaktyvius tinklalapius su visais Apps prieinama su savo paslaugų planą. Fatcow taip pat ne visą gyvenimą, taip pat laisvą Rinkodara ir reklama kreditų sąnaudų domeno vardo registraciją. Be to jie paremti savo debesis interneto prieglobos planą, kuris turi vieną mėnesį pinigų grąžinimo garantija plius 99,9% iki laiko užtikrinimo.

FatCow pat pastatytas įrankių webmasters, scenarijus, Įdiegimas ir nemokamai E-komercijos sprendimai, interneto verslo. Viršuje, kad, FatCow siūlo įvairius specializuotus sprendimus ir paslaugas, pavyzdžiui, interneto svetainių valdymo, profesinės konsultacijos e-komercijos, domeno vardas ir Web Services.

Control Panel (valdymo skydelis)
Labai svarbu, kad jums turėti didelį įsitikinimo kontroliuoti Jūsų Web Hosting nustatymus. FatCow gali padėti materializuotis siūlo paprasta naudoti Cpanel VDeck. Ši programinė įranga suteikia jums galintis patikrinti kiekvieną esminį aspektą savo interneto prieglobos sąskaitos tiesiai iš elektroninio pašto sąskaitas, atverti savo pranešimus per žiniatinklio pašto serveryje statybos duomenų bazės ir daug daugiau. Papildomai integruota FatCow hostingową vartotojo sąsaja su programos diegimo programinę įrangą, kuri leidžia jums sujungti programas svyruoja į Joomla TVS WordPress dienoraščių paslauga.

Patikimumas
FatCow garsėja veiksmingesnes, patikimas ir saugus ekspertų paslaugų. Jie suteikia standartinį reguliariai serverio BACK-UPS ir didžiuojasi savo 24/7 paslaugos stebėsenos, atsarginis generatorius sistemos.

FatCow sukūrė sistemą, siekiant padėti savo klientams labai kritiškai verslą. Ši interneto prieglobos leidžia naudoti aukščiausios kokybės serverio įranga NetApp saugojimo vietos grupių atsigriebti už dideliais kiekiais duomenų. Žinant pažeidžiamas duomenų reikalavimai spartinti įmonių, FatCow reikia nemažai požiūrį į duomenų apsaugos priemonių ir su high-end ugniasienes sukūrė Cisco daugiapakopio monitoringo tinklo ir pilotuojamų patikrinimus ir saugumo apsauga. Twin maršrutizatoriai suteikia pagerėjo atleidimo iš darbo, o multi-Gigabit nuoroda suteikia vartotojams galingų veiklos svetainių pranašumą. FatCow garantuoja, kad jūsų interneto verslo prieinamumą 99,9% uptime garantija.

Kainos vertės
FatCow interneto prieglobos paslauga planas yra labai nebrangia kaina $ 3,67 kiekvieną mėnesį (per metus 44 $). Tačiau klientai iš tikrųjų galite sutaupyti daug daugiau pinigų perkant 2 metus ar 3 metų. Tai suteikia puikią naudą mažų ir vidutinių įmonių, teikiant su tokia turtinga daug funkcijų, labai mažą kainą.

Klientų aptarnavimas
Galite pasinaudoti pagalba 24/7 daugeliu įvairių būdų, pradedant nemokamu telefonu, elektroniniu paštu ir Live Pokalbiai. FatCow net siūlo support ticket procesas, kuris leidžia labai lengvai rašyti prašymus. Parama sistema figūrą tokiu būdu, kuri leidžia jums padėti sau žinių bazės, Dažniausiai užduodami klausimai, mokymo vaizdo įrašus ir įvairias nuorodas į išorinius išteklius.