Geriausi Hostgator nuolaidos | HostGator Kuponai ir akcijos

Hostgator, įsteigta 2002 metais, yra viena iš viena iš pirmaujančių interneto prieglobos kompanijų. Jie nuolat rūšiuojami efektyviausias dauguma interneto prieglobos peržiūrime svetaines. HostGator Web Hosting paketai yra gana prieinamą kainą. Jūs netgi galite sumažinti išlaidas Hostgator nuolaidų, HostGator Kuponai ir HostGator promo pasiūlymus, kurie yra su mumis. Šiuo Hostgator apžvalga, mes stengėmės išdėstyti priežastis, kodėl Hostgator priegloba yra tokiomis žemomis kainomis, be kompromiso dėl paslaugų kokybės. Šis HostGator Hostingas apžvalga taip pat apima pagrindines funkcijas, paslaugas ir pagalbos pasirinktis, siūlomi kaip dalis HostGator Web Hosting.

HostGator yra turbūt sparčiausiai plečiasi neviešųjų korporacijos JAV, kaip išdėstyta Inc Magazine neseniai. Šis augimo lygis yra įrodymas savo įsipareigojimą klientų įsigijimo, be to juos išlaikyti. Teisė išskirtinę paslaugą geriausiomis kainomis vertinga komanda paramos jėga, HostGator daro viską, kas įmanoma žemėje vykdyti jų fantastišką pažangos istoriją. Nors jie auga, jie tokioje padėtyje, siekiant padėti išsaugoti visus savo klientų lėšų dėl masto ekonomijos ir gauti papildomų išteklių tokių dalykų, kaip mokslinių tyrimų, technologijų plėtrai ir bandymams, kad daug naujų ir geresnių metodų rezultatus padaryti dalykus. Perduoti šias finansines sutaupyti klientams, jie gali išlaikyti jų augimo takelio.

Hostgator suteikia tipų interneto prieglobos paslaugų
1. Svetainių talpinimas
2. Perpardavėjas Tipas Hostingas
3. Virtualus Privatus Serveris
4. Dedikuoti serveriai
5. Domenų vardai
6. Taikomųjų programų priegloba
7. Windows Hostingas

Hostgator hostingas ateina su šių pagrindinių funkcijų
– Begalinė vietos standžiajame diske ir duomenų perdavimo pralaidumo
– Lankstus, paprastas valdyti valdymo pultas
– Endless Sub domenai, FTP sąskaitų, ir e-mail sąskaitos
– 99,9% iki laiko užtikrinimas
– Ne Sutartis, 45 dienų Pinigų grąžinimo garantija
– Saugaus uosto “liudijime

Kaip premiją jūs gaunate šias nemokamai su kiekvieno hostingową planą
– Visiškai nemokamas Sitebuilder ir SiteStudio Svetainė kurti priemones
– 4500 Laisvas Tinklalapis temos ir šablonai
Nemokamas svetainių perdavimas, domeno perkėlimo, MySQL duomenų bazės elementų perėmimas, scenarijus perkėlimo
– 52 Nemokama įkrovimo scenarijus, kad akimirksniu gali būti nustatyti į Jūsų sąskaitą vos keliais pelės spragtelėjimais
– $ 100 kreditai Google Adwords

Hostgator naudoja labai pageidaujamą Cpanel, kuri šiuo metu yra geriausia vartotojo sąsaja prieinami pramonės. Per cPanel galite naudoti Fantastico, kuri leidžia įdiegti bet kokią atviro kodo scenarijų be jokių hassles ne visi. Tai galima sukurti WordPress platformos, Joomla, Drupal somuch patogumui. Be to, Hostgator suteikia paramą PHP 4 ir 5 cron darbo vietų, SSH Python, Ruby on Rails ir kt. Dar vienas puikus atlygis gaunate su Hostgator hostingas yra tai, kad jūs gaunate neribotą skaičių POP3 abonementų nei Shared Hosting, Reseller Hosting, VPS ar net serverio planą.

Kiekvieną hosting paketas siūlo Hostgator vykdo 45 dienų pinigų grąžinimo grąžinimo užtikrinimą, 99,9% iki laiko pažadas, ir įdomiai taip pat visiškai garantuotas pats savininkas. Ar jūs kada nors problemų su standartinio paramos, tiesiog paprašyti, kad Jūsų bilietas būti siunčiami Brent (generalinis direktorius) ir jis asmeniškai atvykti į jūsų problemą ir įsitikinti, kad esate visiškai patenkinti.

HostGator klientams pasinaudoti viena iš pasaulio geriausių tinklo sistemų paleisti savo interneto svetainėse ir taip užtikrinti didžiausią iki laiko. Hostgator dirba pasaulinio lygio duomenų centras, kad funkcija pjovimo krašto saugumą, galią, apsaugos ir vėdinimo sistemas – visa tai yra specialiai sukurta tam, kad užtikrinti, kad paslaugos ir toliau būti nepertraukiamas. HostGator sistemos administratoriams stebėti visų interneto serverių ištisą parą, 7 dienas per savaitę. Serveriai prižiūri ir susirūpinimas būtų imamasi veiksmų prieš jų darosi kritiška.

Maišymo klientų aptarnavimo, puikus planai kiekvieno poreikius ir HostGator diskonto normas yra viena iš daug priežasčių, kad žiniatinklio prieglobos pirmtakas interneto prieglobos paslaugų teikėjas. Tai, žinoma, labiausiai siūlė dauguma Hostgator apžvalga svetainėse.