JustHost patikimas hostingas už prieinamą kainą

Tiesiog Host yra neabejotinai puikus interneto prieglobos kompanija, kuri suteikia puikių rezultatų ir paslaugų atsako laiką. Jie turi daug interneto prieglobos paketą, supakuotas su nuostabios savybės. Keletas iš jų apima neribotą domenų hostingų, visiškai nemokamai domeno adresą, neribotą duomenų perdavimo greitį, neribotą saugojimo vietos, begalinis E-mail Accounts tt CGI / duomenų bazių skaičius, įskaitant (bet neapsiribojant), MySQL, PHP, Perl, parama , Python, Ruby on Rails, milžiniškas mokestis svetainės scenarijų bibliotekoje, Turinio valdymo sistemų integracija (pavyzdžiui, Joomla, Drupal) parama; daug daugialypės terpės galimybes, pavyzdžiui, vaizdo ir garso paramą; visiškai nemokama pirkinių vežimėliai, saugumo įrangą (PGP šifravimo metodais), e-commerce svetainių, taip pat kitų technologijų funkcijas.

Visų minėtų ateina už labai priimtiną kainą. Yra įvairių patrauklių tik priimančiosios kupono kodai, JustHost nuolaidų kuponą ir tik priimančiosios šioje JustHost peržiūrą, galima dar daugiau pinigų taupymo nuolaida kodai.

Nuo jo pradžios, tik priimančiosios jau yra sukurti geriausią interneto prieglobos patirtį ir platforma su vieną bendrą tikslą: teikti patikimas paslaugas. Jie paprastai tvirta infrastruktūrą, teikiančią aukštos kokybės, ir kartu yra įvertinti tarp geriausiai atsižvelgiant aukščiausią laipsnį savo klientų pasitenkinimą. Jojimo dėl šių aspektų, Tiesiog Priimančioji garantuoja aukštos kokybės interneto prieglobos patirtį arba savo pinigus atgal. Tai tik priimančiosios peržiūra mano išsamių pažvelgti, kas garantuoja tik priimančiosios.

Patikimumas
Tiesiog Priimančioji yra skirta tiekti saugią ir saugi ir patikima interneto prieglobos aplinką. Jie dirba Quad procesorių serverių, UPS Power Back-up Generatoriai ir OC-96 Backbone nuorodą, kad pasiekti didžiausią efektyvumą savo klientų interneto svetainėse. Jie gavo žinių ir patirties komanda savo duomenų centruose, kurie nuolat stebi tinklo sistemą, siekiant įsitikinti, kad nėra jokių sutrikimai eksploatuoti. Jų 24/7 tinklo stebėjimas padeda užtikrinti, kad, jei problema kyla, jis yra skirtas greitai. JustHost serveriai naudoja patikimą pagrindą, siekiant užtikrinti didžiausią greitį ir iki laiko už kiekvieną svetainę, surengė savo serveriuose.

Bet kuriuo metu Pinigų grąžinimo garantija
Tiesiog Priimančioji garantuoja savo bendrą pasitenkinimą arba savo pinigų grąžinimo. Jei jūs bet kuriuo atveju nuspręsti nutraukti savo sąskaitą bet kuriuo metu tik priimančiosios grįš savo pinigus savo likusį laikotarpį, atsižvelgiant sąranką ir domeno vardo registracijos mokesčius, (tai yra, nes tik priimančiosios patiria šių išlaidų). Jūs galbūt galite reikalauti savo pinigus atgal, jei manote, kad nepatenkinti savo paslaugas.

Real People
Tiesiog Priimančioji garantijų, kad jie visada bus pasiekiami savo klientams ir, kai jūs su jais susisiekti per telefoną, gausite kalbėti su nekilnojamojo žmogui, kažkas, kas Moka anglų kalbą, o kažkas, kurie bus atsakyti į Jūsų klausimus, spręsti savo problemas ir padėti jums išspręsti jūsų problemas. Ši parama paslauga tiekiama 24/7. Jų klientų aptarnavimo darbuotojai yra labai šiltas ir draugiškas ir apmokyti rūpintis savo problemų ir jie paprastai įdėti geriausius koja į priekį kuo greičiau priimti rezoliucijas į visus jūsų klausimus.

Telefonas ir e-pašto Palaikymo tarnyba
Tiesiog Priimančioji garantuoja, kad kai bandote užmegzti ryšį su jais, jie bus pick-up telefonu ir greitai atsakyti į Jūsų e-mail, ir malonus, dėmesingas. Jų telefono ir elektroninio pašto palaikymo paslaugos yra gana patikimi, ir jūs galite būti tikri, kad jūsų ypač sunku bus pasirūpinta pramonės ekspertų ir geriausių specialistų.

Bet kuris administratorius ieško interneto priimančiosios tiekėją supranta, kad patikimas svetainių talpinimas ir aukščiausios klientų aptarnavimo yra du iš pagrindinių elementų žiniatinklio prieglobos turi pristatyti. Tai pagrindiniai plius taškų tiesiog prieglobos paslauga. Aukščiausios kokybės prieglobos paslauga, puikių savybių, patikimumas, ekonomiškas kaina, fantastinis klientų aptarnavimo – visa tai verta kiekvieno pinigus išleista tik priimančiosios prieglobos paslauga.